Stavebnicová zábradlí od ověřeného českého dodavatele nabízí elegantní, kvalitní a praktickou alternativu k zakázkově dodávaným zábradlím. Moderní design společně s kvalitními materiály a jednoduchou montáží dělá ze stavebnicového systému praktické řešení pro každou stavbu.

Stavebnice nerezového zábradlí nabízí kombinace povrchově upravené oceli, broušeného nerezu a dřeva. Sortiment zahrnuje zábradlí pro exteriér – zábradlí na balkony, terasy, lodžie, zábradlí na francouzská okna a zábradlí pro interiér – schodišťové zábradlí a zábradlí na galerie. Stavebnice zábradlí je určena především pro rodinné domy. Přispívá svou jednoduchostí a moderním designem ke zkvalitňování životního stylu.

Nejbohatší program našeho dodavatele je v provedení nerez a je určen do exteriéru i interiéru. Povrch hlavní části zábradlí – zábradlový sloupek – a také ostatní části jsou matně broušené. Broušený povrch nerezu nezanechává otisky rukou, jako je tomu u leštěného nerezu. Leštěný nerez se zpravidla používá v hotelích a lázních pro jeho vysoký luxusní dojem, vyžaduje ovšem náročnější údržbu.

Stavebnice zábradlí nabízí řadu modifikací zábradlové výplně. Nejčastěji jsou dodávány vodorovné, skleněné a svislé výplně.

Častým prvkem současné moderní výstavby jsou francouzská okna. K těm patří specifické zábradlové komponenty, které se tak stávají poptávaným artiklem. Pro atypická řešení slouží běžné zábradlové sloupky, u kterých je použita vodorovná výplň, svislá výplň, nebo sklo.

Dodavatele si vybíráme pečlivě tak, aby při zachování cenové dostupnosti zaručil vysokou kvalitu výrobků, širokou variabilitu systému, designové zpracování a snadnou montáž. Zakládáme si na tom, aby stavebnicový systém sledoval současné moderní designové trendy a zároveň umožňoval praktickou realizaci navrženého řešení.

Naše systémy jsou certifikovány v souladu s českou normou. Nabídku komponentů neustále rozšiřujeme v souladu s nejnovějšími designovými trendy.