Interiérové zábradlí pro Vaše bezpečné bydlení

Představujeme Vám sortiment vnitřního stavebnicového zábradlí od ověřeného českého dodavatele. Přestože si to často ani nemusíme uvědomovat, vnitřní zábradlí tvoří významný designový prvek každého interiéru. Proto je třeba jeho výběr promyslet a naplánovat. V naší nabídce si můžete prohlédnout jednotlivé varianty zábradlí do interiéru a podle přiložených fotografií si vybrat to, které se hodí nejvíce k Vám a Vašemu domu.

Vnitřní stavebnicová zábradlí dělíme podle typu výplně a materiálu, ze kterého je zábradlí vyrobeno. V případě interiérového nerezového zábradlí můžete vybírat vodorovné i svislé tyčové a lankové výplně, nebo výplně skleněné. Výrazným designovým prvkem v interiéru může být také celoskleněné zábradlí. V naší nabídce naleznete nerezová zábradlí s doplňkovými komponenty z nerezu nebo dřeva.

K řešení instalace interiérového zábradlí lze přistupovat buď cestou vlastní montáže, nebo můžete poptat dodávku zábradlí naší firmou, která provede odbornou montáž na klíč. Zdarma Vám zpracujeme cenovou kalkulaci obsahující výčet potřebných komponent pro montáž vnitřního zábradlí či kompletní cenovou nabídku v případě dodávky na klíč.